Links

Wé is dé nou? Waorom staon de links nou aon dees kant en nie aon dun rèchterkant van ut mènuu zulde wèl denke? Nou da’s héél simpel. D’r staot toch links en en nie rèchts. En waor ut op andere saits staot daor da makt ons nie uit. Wij doen gewôôn wè wij wille.

Ons thuishonk

Café Bar le Duc www.cafebarleduc.nl

Oeteldonksche Club van 1882

Oeteldonksche Club van 1882 www.oeteldonk.org

Oeteldonkse Vaandel oeteldonksvaandel.nl
Oetelpedia www.oetelpedia.nl
Oeteldonks Gemintemuzejum www.gemintemuzejum.org
Hots Knots Rit www.hotsknotsrit.nl
Stichting Veur Mekaor www.veurmekaor.org
Oeteldonkse Top 11 x 11 www.top11x11.nl

Oeteldonksche Webwinkels

Webshop Oeteldonksche Club van 1882 www.hendrien.org
He Den Bosch shop.hedenbosch.nl
Oeteljee www.oeteljee.nl
Mèskes www.meskes.nl
Kwakbol www.kwakbol.com
Oeteldonk Emblemen www.oeteldonkemblemen.nl
Oeteldonk Sjaal www.oeteldonksjaal.nl
Oetel Club www.oetelclub.nl
’t Peertje ut-peertje.nl
Oetel Jeskes www.oeteljeske.nl
Oetelbeeldjes www.oetelbeeldjes.nl

Oeteldonk App

Oeteldonk App iOS itunes.apple.com
Oeteldonk App Android play.google.com

Aangesloten Oeteldonksche Clubkes

3 Kere 3
Ad Fundum, paard III www.facebook.com/adfundumpaard3
Afhaokers
Alle Daoge Feest www.alledaogefeest.nl
Alle Daoge Meej www.alledaogemeej.nl
Altijd Goed www.cvaltijdgoed.nl
Andermans Jeske
Appels Meej Peerden www.facebook.com/appelsmeejpeerden
Astrant www.facebook.com/cvastrant
Attenooije! www.attenooije.nl
Bambergers www.55pluscarnaval.nl
Bamboesjoeren
Band Zonder Tèlent www.facebook.com/cvbandzondertelent
Baronnen
Bekketrekkers
Bellefleuren
Bende Gek www.facebook.com/cvbendegek11
Bettie akkum oai
Blaaskinkels www.blaaskinkels.nl
Blauwe Vrouwen
Boere Soulstampers
Brabants Bontje www.facebook.com/brabants.bontje
BV BEP
CG Ût Been www.cgutbeen.nl
Cloep Nido De Lobo www.facebook.com/cloepnidodelobo
Club van 111 www.clubvan111oeteldonk.nl
D’n SCARTkaobels www.facebook.com/SCARTkaobels
Daktari Fanfari www.daktarifanfari.nl
De Bartjes
De Peer
De Waoterbloazers
Dikkupkes www.facebook.com/groups/414593588594691
D’n Bever
D’n Gruunen Errum gruunenerrum.jouwweb.nl
Draod en Deddel
Draokebolle www.cvdedraokebolle.nl
Duces Bacchi
DwarsDweilers
Dweilen
Eigenheimer
Eldorado’s www.eldorados.nl
Emmergenootschap Oeteldonk
Fanfare Kikvorschen www.kikvorschen.nl
Festum www.festum.org
Fluttetutters www.fluttetutters.nl
Foe Jong Bende www.foejongbende.nl
Frappant www.facebook.com/cvfrappant
GeZeVr www.facebook.com/gezevr
Gieters www.cvdegieters.nl
Gin Noot
Gin Tonic
Groot Oeteldonks Koor www.grootoeteldonkskoor.nl
GV de Sêpstèèn www.facebook.com/gvdesepsteen
GV Unio www.facebook.com/g.v.unio
Haok mar aon
Hard & Gemeen www.hardengemeen.nl
Herriemenie
Herrieschuppers herrieschuppers.nl
Hou Doe Wor
Jeppers www.jeppers.nl
Jeskes
Joefkes
Jokers
Jong Geleerd www.facebook.com/CVJongGeleerd
Jong Telènt www.jongtelent.nl
Jutters
Kakafonie Louchje
Kamsalamanders
Keinder van knillis
Kèk Măr www.facebook.com/KekMarOeteldonk
KG de Diezepiezers www.diezepiezers.nl
Klein Clubke
Kleine Ogskes
Knillis O en Oetel C
Knoidum www.cvknoidum.nl
Koekerellen www.koekerellen.org
Koekwausen
Kopstukken
Krabkes www.cv-dekrabkes.nl
Kraantje-lek
Krek d’r neffe
Krukskes www.krukskes.nl
KSV Gremio Unio gremio-unio.nl
Kupkes www.dekupkes.nl
Kwaoitongen www.dekwaoitongen.nl
Kwitnie www.facebook.com/Kwitnie-316264449057935
Lekker Op Stap
Lempkes www.cvdelempkes.nl
Loeiers www.deloeiers.nl
Lopes te Voet lopestevoet.nl
Lustum lustum.nl
L.V.V.C. de Henkies nl-nl.facebook.com/dehenkies
Mafkikkers mafkikkers.weebly.com
Maystro’s www.cvdemaystros.nl
Meej zun allen
Meepesant www.meepesant.nl
Mexicane www.facebook.com/c.vdemexicane
MMC
Mozzul
Naovenant Niks www.naovenantniks.nl
Natte Kranten www.cvdenattekranten.nl
Net Zat Oeteldonk www.netzat.com
Net Zat Vught www.netzat.nl
Nooit Allenig
Nooit Op Tijd Thuis www.cvnott.nl
OBG Ut Sepke
Oe we, wes de naauw
OetelBojkus
Oeteldonk Brand Weer
Oeteldonkse Vriendenclub van Elluf www.facebook.com/Oeteldonksche-Vriendenclub-van-Elluf
Oeteldonks Soepballenkiele Genootschap
Oetedonkse Zwerfkeinder www.zwerfkeinder.nl
Oetels www.oetels.nl
Ons Eigen Heike www.onseigenheike.com
Ons Geheim
Op ’t Rendje van de Geut
Op Sjouw www.facebook.com/cvopsjouw
Orthinon www.orthinon.nl
OTJ
ParadePerdjes
PB Band
Pereplukkers www.depereplukkers.nl
Philarmonisch Havenensemble
Piccolo www.depiccolo.nl
Piep en Blaoslust
Pintvatters pintvatters.nl
Plekband
Plompzakkers
Poffers depoffers.wix.com/depoffers
Pompe en Verzuipen www.facebook.com/pompeenverzuipen
Poolvos
Postkwakers www.postkwakers.nl
Prinselijke Propaganda Club www.facebook.com/ppc.vanoeteldonk
Prutsers www.deprutsers.nl
Pupke Blauw
Putters www.cvdeputters.nl
PV Loodgietersbedrijf ’t Lekt wa
Quatsz www.quatsz.nl
Rare Schutters www.cvderareschutters.nl
Rooierder as Rood
Schôn Op Sjouw www.facebook.com/schonopsjouw
S.K. Gleuf-ut of nie
Sepkes www.facebook.com/cvdesepkes
Seven-up
Sjenànt
Spanjolen
Spuit Elluf www.cvspuitelluf.nl
Stappers
Stiefels www.stiefels.nl
Swervers www.facebook.com/C.v.deSwervers
’t Heuveltje
Tisnietegeleuve www.tisnietegeleuve.nl
’t is wè
’t Raaike
’t St Jans
’t Zooitje www.cv-zooitje.nl
’t Zooike
Tempestade www.tempestade.nl
TieDalDee www.tiedaldee.nl
Tierelantijnen www.tierelantijnen.nl
Toeties
Torentoeters
TusseNeusenLippe www.tnl-oeteldonk.nl
Twee Tinten Grijs
UT
Ut Allergaatje
Van Alles We
Veni Vidi Vici www.cvvenividivici.nl
Vergimmes Mooi www.vergimmesmooi.nl
Veur Mekaor www.veurmekaor.eu
Vrolijke Doortrekkers www.devrolijkedoortrekkers.nl
Vrolijke Druiven www.devrolijkedruiven.nl
Vrolijke Jongens www.devrolijkejongens.nl
Vrolijke Vagebonden www.devrolijkevagebonden.nl
VVV Oeteldonk
Wé gij wil
Wè Gullie
We Lôpe Deur www.welopedeur.nl
We zeet uwes
Zwéét Knieje